Юридичні адреси

Юридична адреса - це адреса компанії за якою вона зареєстрована органом, який реєструє компанії (Companies House). Всі британські компанії зобов'язані мати юридичну адресу. Лише за юридичною адресою находить все листування з державними установами, банками, рахунки, чеки, податкова документація. Юридична адреса повинна бути вказана на всіх документах компанії, листах, фірмових бланках тощо.

У вартість послуг включено пересилання листів від державних установ (HMRC, реєстратора тощо.) на адресу замовника в Україні.

Надання юридичної адреси вашій компанії здійснюється нашими британським партнерами в реально існуючих бізнес-центрах за наступними адресами:

1.Coventry, West Midlands, CV1 2NT

  •   12 міс. - 105 фунтів

2.  London, Dalton House, 60 Windsor Avenue, SW19 2RR

  • 12 міс. - 139 фунтів

3. London, Crown House, 27 Old Gloucester Street, WC1N 3AX

  • 12 міс. - 134 фунти

4. Glasgow, Scotland, G2 4 JR

  • 12 міс. - 129 фунтів

5. Edinburg, Scotland

  • 12 міс. - 129 фунтів

6. Truro, Cornwall, TR1 2XN

  • 12 міс. - 169 фунтів

Наявність офісу, наприклад, за вказаною вище адресою в Лондоні, є досить престижним та іміджевим для вашої компанії. Особа (наприклад, ваш діловий партнер) за певних умов може переглянути офіс та переконатися в існування компанії за вказаною адресою.

За додаткову плату (38 фунтів) буде встановлена мідна табличка з ім'ям вашої компанії.

Якщо є необхідність пересилання кореспонденції, факсів, отриманих на юридичну адресу вашої компанії та відповіді на телефонні дзвінки надаємо послугу віртуального офісу.