Імміграція до Великобританії

Імміграційні послуги нашої компанії надаються спільно з британськими партнерами, які мають дозвіл на надання імміграційних послуг. Діяльність таких компаній регламентується британською урядовою організацією OISC (Office of the Immigration Services Commisioner). Імміграційне законодавство Великобританії швидко змінюється, тому імміграційні адвокати постійно відслідковують дані зміни та екзаменуються на професійну придатність організацією OISC.

У 2008 році британське імміграційне законодавство зазнало найбільших змін за останні 45 років. Вибираючи певну імміграційну програму, необхідно переконатись, що вона існує в списку Міністерства Внутрішніх Справ Великобританії, ознайомитись  з її вимогами та можливості участі в ній громадян України.

Перед поїздкою до Великобританії, аплікант повинен отримати в'їзну візу. Здається, заповнити візову анкету просто, але в більшості випадків потрібен професійний підхід, щоб уникнути розчарування в майбутньому.  Для відмови у видачі візи існує декілька підстав: від помилок в підготовці документів, іноді помилок візових офіцерів, незнання імміграційного законодавства аплікантом до неготовності до співбесіди з візовим офіцером.

У випадку відмови у видачі певних категорій віз, аплікант має право на апеляцію. Підготовка до апеляції, заповнення апеляційних форм та підготовка супутніх документів, а при потребі, і участь вашого адвоката в судових слуханнях на території Великобританії варто довірити фаховим імміграційним юристам.

Наші фахівці в Україні та Великобританії постійно відслідковують зміни в імміграційному законодавстві Великобританії, проходять тренінги у Великобританії та мають високий професійний рівень для надання повного спектру імміграційних послуг: від заповнення візової анкети, апеляцій проти відмови у видачі візи (як правило непідготовленим аплікантам, які самостійно подавали документи на візу) до отримання громадянства Великобританії.

Імміграція в Іспанію ТУТ