Діти
       
  Головна Карта сайту
Імміграція до Великобританії
Візи до Великобританії
Візи на заморські території
Віза в США, Канаду, Ірландію
Освіта у Великобританії
Повернення податків
Нерухомість
Туризм
Реєстрація компаній у Великобританії
Реєстрація компаній за кордоном
Апеляції
Апостилювання британських документів
Послуги і вартість
Новини
Контакти


  Підписатися на новину  Задати запитання

Діти

В даному розділі мова йтиме про дітей, які мають намір воз'єднатися зі своїми батьками та перебувати у них на утриманні.

  •      Діти батьків з постійним правом проживання у Великобританії;
  •      Діти батьків з обмеженим  правом на перебування у  Великобританії;
  •      Діти громадян ЕЕА, що мають право на проживання/перебування у Великобританії.

Діти батьків з постійним правом проживання у Великобританії

По даній категорії діти мають право воз'єднання зі своїми батьками та отримати право постійного проживання у Великобританії. Для отримання візи та права на постійне проживання діти та батьки повинні відповідати наступним вимогам:

  • батько/мати повинні перебувати на території Великобританії та постійно там проживати; або
  • батько/мати їдуть до Великобританії для постійного проживання разом з дітьми; або
  • один з батьків постійно проживає у Великобританії, а інший разом з дітьми їде у Великобританію для постійного проживання; або
  • один з батьків постійно проживає у Великобританії або разом з дітьми їде у Великобританію для постійного проживання та несе односібну відповідальність за виховання дитини
  • один з батьків постійно проживає у Великобританії, а інший мертвий.

Дитина повинна бути у віці до 18 років та не жити самостійним життям, не перебувати у шлюбі та не бути частиною іншої сім'ї. Батько/мати повинні надати житло для дітей та мати достатньо засобів для утримання дітей без допомоги держави.

Діти батьків з обмеженим  правом на перебування у  Великобританії в більшості випадків отримують дозвіл на перебування у Великобританії на період дії дозвілу на перебування батьків. Якщо дитині виповнюється 18 років у Великобританії, дитина має право на проживання у Великобританії після досягнення 18-річного віку.

Діти громадян ЕЕА, що мають право на проживання/перебування у Великобританії у віці до 21 року мають право на воз'єднання зі своїми батьками та отримати право постійного проживання у Великобританії. Батькам не має необхідності надавати докази наявності житла та коштів. Якщо, дитина не є громадянином ЕЕА, але один з батьків громадянин ЕЕА-дитина має право приїхати до Великобританії на срок 6 міс. та продовжити візу/право на проживання на території Великобританії.

Послуги і вартість по даній імміграційній категорії

Квартири подобово у Києві

Новини